piątek, 31 grudnia 2010
Zimowo się zrobiło...

Dla ocieplenia klimatu dodaje mój ulubiony teledysk z Santorini:)

 

 

Pozatym  życzę wszystkim udanego skoku do Nowego Roku:)

środa, 22 grudnia 2010
Niemcy

Niebo nad Berlinem.

Jedynie co mogę opisać w tej kategorii do Berlin:) Niestety nie zwiedziałam dużej części Niemiec, choć nie ukrywam, że wyjazdem na Bawarię bym nie pogardziła.

Jeśli chodzi o Berlin, coś jest w tym mieście, coś fajnego, coś co przyciąga. Berlin sam w sobie, myślę, że jest bardzo uporządkowanym miastem. Żyje własnym życiem, jakby był odcięty od reszty kraju.

W Berlinie byłam razy naście****. Jeśli chodzi o zabytki to napewno ciekawa jest brama Brandenburdzka, zarówno wygląd jak i historia. Jest zarazem najgłowniejszym punktem turystycznym Berlina.

 


Berlin latem

 

Jeśli ktoś lubi zwiedzać w Berlinie napewno znajdzie coś dla siebie. Ciekawa jest też wieza telewizyjna, w środku nie byłam więc nie mogę opowiedzieć jak tam jest.

 

 

W Berlinie mieszkałam przez miesiąc, zapoznałam się w tym czasie trochę z  miastem i mogę śmiało powiedzieć, że urzekło mnie i z chęcią bym tam zamieszkała. Kto wie, może kiedyś się to uda:)

Nie mam zbytnio porówania Berlina z innymi miastami Niemieckimi, ponoć na południu jest lepiej, ale jeśli mam porównać to miasto do Warszawy to napewno na korzyść Berlina. Gdybym miała wybierać gdzie chcę mieszkać to zdecydowanie była by to Niemiecka stolica;)

 

 

 

 

Ocena Kraju: 6/10

21:46, patilove89 , Niemcy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 17 grudnia 2010
Mikołaju, mikołaju, gdzie mnie wyślesz w nowym roku?

 

Serio tam?:D

wtorek, 14 grudnia 2010
No i się zaczeło...

Tak właśnie zaczeło się odliczanie dni do następnej podróży, do 27 kwietnia. 1,2,3,4..5 miesięcy?

Cholera! Dlaczego zapisałam się tak wcześnie?

O Dominikanie przeczytałam już dużo, bardzo dużo. Czasami wydaję mi się, że już tam byłam... owszem byłam, ale  we śnie.Czasami był to lot samolotem, czasami wylegiwałam się na plaży, a raz nawet goniło mnie tsunami:)Przeczytałam książke o tym kraju, odwiedziłam liczne fora i przejrzałam setki zdjęć ludzi, którzy już tam byli...

Czy naprawde jest tam tak pięknie? To pytanie zadaje sobie już po raz setny patrząc na zdjęcie z plaży jednej z turystek.

Po głowie krąży mi wciąż Tajlandia, Kuba, Meksyk, Malediwy. Dlaczego wybrałam Dominikane?Czy można zakochać się w kraju, w którym się nie było?

Czy tak właśnie wygląda raj?

 

 

poniedziałek, 06 grudnia 2010
Byle do kwietnia:))

Następna planowna podróż: Dużooo nas było... Liczniki


...How Well Do You Know Your World?


Wyświetl większą mapę