środa, 22 grudnia 2010
Niemcy

Niebo nad Berlinem.

Jedynie co mogę opisać w tej kategorii do Berlin:) Niestety nie zwiedziałam dużej części Niemiec, choć nie ukrywam, że wyjazdem na Bawarię bym nie pogardziła.

Jeśli chodzi o Berlin, coś jest w tym mieście, coś fajnego, coś co przyciąga. Berlin sam w sobie, myślę, że jest bardzo uporządkowanym miastem. Żyje własnym życiem, jakby był odcięty od reszty kraju.

W Berlinie byłam razy naście****. Jeśli chodzi o zabytki to napewno ciekawa jest brama Brandenburdzka, zarówno wygląd jak i historia. Jest zarazem najgłowniejszym punktem turystycznym Berlina.

 


Berlin latem

 

Jeśli ktoś lubi zwiedzać w Berlinie napewno znajdzie coś dla siebie. Ciekawa jest też wieza telewizyjna, w środku nie byłam więc nie mogę opowiedzieć jak tam jest.

 

 

W Berlinie mieszkałam przez miesiąc, zapoznałam się w tym czasie trochę z  miastem i mogę śmiało powiedzieć, że urzekło mnie i z chęcią bym tam zamieszkała. Kto wie, może kiedyś się to uda:)

Nie mam zbytnio porówania Berlina z innymi miastami Niemieckimi, ponoć na południu jest lepiej, ale jeśli mam porównać to miasto do Warszawy to napewno na korzyść Berlina. Gdybym miała wybierać gdzie chcę mieszkać to zdecydowanie była by to Niemiecka stolica;)

 

 

 

 

Ocena Kraju: 6/10

21:46, patilove89 , Niemcy
Link Dodaj komentarz »
Następna planowna podróż: Dużooo nas było... Liczniki


...How Well Do You Know Your World?


Wyświetl większą mapę